Algarve


Algarve® jsou pergoly tvořené stínící střechou s otočnými lamelami. Tato jednoduchá praktická pergola má střechu tvořenou otočnými lamelami. Lamely z taženého (extrudovaného) hliníku mohou natáčet až do úhlu 150°, díky tomu si uživatel může určit jakou míru stínění nebo naopak větrání má jeho pergola v daný moment poskytnout.

Lamely tvoří vodotěsnou střechu, jsou-li zavřené. Voda je vedena do sloupků pomocí odvodňovacího žlabu. Pergoly Algarve® pasují do jakéhokoliv prostředí díky elegantnímu designu, subtilní konstrukci a dostupnosti ve všech barvách RAL.

Pro vyšší ochranu a zvýšení soukromí, použijte volitelné přední a boční prvky, které terasu uzavírají. Integrované rolety Fixscreen® poskytují další ochranu proti slunci, větru s průhledy na přední  i boční straně.

Loggia® posuvné panely nabízí další možnost. Mohou být vyplněny stejnou stínící látkou jako rolety, dřevěnými lamelami z červeného západního cedru nebo hliníkovými lamelami.

Osvětlení LED je u pergol Camargue® a Algarve® plně zabudováno do základní konstrukce pergoly nebo do otočných lamel. Veškeré kabely jsou dokonale skryty a LED diody se ovládají dálkovým ovladačem. Navíc osvětlení LED lze stmívat a tak vytvoříte intenzitu osvětlení pro danou situaci. Pergoly Camargue®, Skye® a Algarve® mohou být vylepšeny zabudovaným světlem do hrany rámu (lze použít různé odstíny světla - teplá bílá, čirá bílá nebo může být světlo v RGB barvách pro navození té správné atmosféry.

Instalací několika průhledných lamel do střešní konstrukce pergoly vytvoříte pocit většího prostoru. Průsvitné lamely umožňují přístup více světla do vnitřního prostoru. Použít lze maximálně 5 lamel na jednu střechu.

Ozvučení pergoly plochými reproduktory může být zabudováno v designové liště. Využitím technologie Plane Wave dosaženo dobrého zvukového rozsahu.

Pergoly Algarve lze dodat jak ve standardním hladkém provedení, tak zaobleném provedení Classic Line.

Novinkou jsou pak venkovní závěsy, které dodají Vaší pergole ještě více romantiky.

Video pergola Algarve


Barevné provedení:

Pergola je dodávána ve všech barvách RAL bez příplatku. Povrch je texturovaný, je tedy odolný vůči případným škrábancům.

Parametry:

Plně vodotěsná střecha při zavřených lamelách. Odvod vody ze střešních lamel postranními žlaby do sloupků.

Garance odolnosti vůči větru při zavřených lamelách do 120 km/h.

Garance zatížení sněhem až do 180 kg/m2 (konkrétní únosnost závisí na rozměru pergoly).

Rotace lamel: 150°.

Ovládání střešních lamel: motoricky.

Rozměry a varianty:

Jeden modul o rozměrech až 6,05 x 4,5 m samostatně stojící nebo kotvený k fasádě domu.

Pergoly lze navzájem spojovat a vytvořit tak neomezeně velkou plochu.


 

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: pergoly@beam.cz
Url: www.pergola-renson.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2017 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Zastoupení pro ČR, SR.