Camargue


Camargue® jsou Inovativní modulární pergoly s horizontání slunci odolnou střešní konstrukcí s otočnými hliníkovými lamelami. Pergola může být na stranách uzavřena použitím integrovaných větrotěsných látkových rolet Fixscreen®, posuvných skleněných stěn, posuvných stěn Loggia®, nebo jejich kombinací.

Střecha je tvořena lamelami z taženého hliníku, které se mohou otáčet a podle potřeby uživatele stínit proti slunci nebo naopak větrat. Lamely jsou snadno ovládány vícekanálovým dálkovým ovladačem Somfy®. Střecha je při zavřené poloze lamel vodotěsná. Pomocí integrovaných odvodňovacích prvků je voda ze střechy odváděna do sloupků. Tento vodní systém funguje také v případě požadovaného otevření lamel tak, aby zahradní nábytek pod pergolou zůstal ochráněn.

Přidáním bočních elementů můžete vytvořit téměř nekonečné množství možných variant. Větrotěsné sluneční rolety Fixscreen® s elektrickým pohonem dodáváme v 50 barevných variantách a mohou být doplněny transparentní látkou Crystal Window. Roleta je navíc plně integrována do profilu pergoly, takže nejsou nutné žádné přídavné konstrukce. Skleněné posuvné stěny mohou být v rámci pergoly kombinovány s roletami Fixscreen®. Loggia® posuvné panely nabízí další možnost. Mohou být vyplněny stejnou stínící látkou jako rolety, dřevěnými lamelami z červeného západního cedru nebo hliníkovými lamelami.

Osvětlení LED je u pergol Camargue® a Algarve® plně zabudováno do základní konstrukce pergoly nebo do otočných lamel. Veškeré kabely jsou dokonale skryty a LED diody se ovládají dálkovým ovladačem. Navíc osvětlení LED lze stmívat a tak vytvoříte intenzitu osvětlení pro danou situaci. Pergoly Camargue, Skye a Algarve mohou být vylepšeny zabudovaným světlem do hrany rámu (lze použít různé odstíny světla - teplá bílá, čirá bílá nebo může být světlo v RGB barvách pro navození té správné atmosféry. U pergol Camargue® a Skye® může být RGB osvětlení zabudováno i do sloupů.

Instalací několika průsvitných lamel do střešní konstrukce pergoly vytvoříte pocit většího prostoru. Průsvitné lamely umožňují přístup více světla do vnitřního prostoru. Použít lze maximálně 5 lamel na jednu střechu.

Ozvučení pergoly plochými reproduktory může být zabudováno v designovém panelu. Využitím technologie Plane Wave dosaženo dobrého zvukového rozsahu. Vytápění pomocí jednoho nebo více topných prvků zajistí rovnoměrnou distribuci tepla s minimální ztrátou. Topné prvky jsou zabudovány do hliníkového panelu, který je umístěn pod střešní konstrukcí.

Novinkou jsou pak venkovní závěsy, které dodají Vaší pergole ještě více romantiky.

Velká pozornost je věnována také detailům. Například spojovací prvky jsou prakticky neviditelné, všechny elektrické kabely mohou být schovány a neviditelné kotvení k podlaze je možné také. Vysoce kvalitní materiály, design a precizní provedení detailů pergol Camargue® snižuje nároky na údržbu na minimum, zatímco nabízí výjimečnou udržitelnost.

Pergoly Camargue® pasují do jakéhokoliv architektonického prostředí díky možnosti provedení ve všech barvách RAL a velkému množství uzpůsobení.

Video pergola Camargue


Barevné provedení:

Pergola je dodávána ve všech barvách RAL bez příplatku. Povrch je texturovaný, je tedy odolný vůči případným škrábancům.

Parametry:

Plně vodotěsná střecha při zavřených lamelách. Odvod vody ze střešních lamel postranními žlaby do sloupků.

Garance odolnosti vůči větru při zavřených lamelách do 160 km/h.

Garance zatížení sněhem až do 180 kg/m2 (konkrétní únosnost závisí na rozměru pergoly).

Rotace lamel: 150°.

Ovládání střešních lamel: motoricky.

Rozměry a varianty:

Jeden modul o rozměrech až 6,2 x 4,5 m samostatně stojící nebo kotvený k fasádě domu.

Možné uzpůsobení s přesností na milimetry, díky tomu můžete naší pergolu umístit do jakékoliv stávající konstrukce.

Pergoly lze navzájem spojovat a vytvořit tak neomezeně velkou plochu.


   

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: pergoly@beam.cz
Url: www.pergola-renson.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2017 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Zastoupení pro ČR, SR.