Lagune


Lagune® jsou inovativní pergoly se střechou ze stínícího vodotěsné plátna. Plátno je plně zatahovací díky systému Roofix. Díky modularitě rámu je možné jednoduše celou jednotku nastavit o další, dokonce i dodatečně po dokončení.

Plátno je napínáno na optimální tah tak, aby byla voda jednoduše odváděna pomocí postranních žlabů skrytých v konstrukci. Dokonce i v případě, že není plátno zcela vyrolované (střecha zcela zavřená) je voda, která na něj dopadne, odváděna pryč integrovaným odvodňovacím systémem.

Do pergoly je možné integrovat celou řadu prvků. Přidáním bočních elementů můžete vytvořit téměř nekonečné množství možných variant. Větrotěsné sluneční rolety Fixscreen® s elektrickým pohonem dodáváme v 50 barevných variantách a mohou být doplněny transparentní látkou Crystal Window. 

Pokud vyžadujete maximální soukromí lze přístřešek vybavit posuvnými panely Loggia®, které jsou dostupné v plném hliníkovém provedení, se stínící látkou nebo s dřevěnými lamelami v provedení Privacy. Lze využít i prosklených posuvných stěn a zůstane  tak ničím nerušený výhled vně skrze skleněné stěny bez jakýchkoliv rámů.

Velká pozornost je věnována také detailům. Například spojovací prvky jsou prakticky neviditelné, všechny elektrické kabely mohou být schovány a je možné použít také neviditelné kotvení k podlaze. Vysoce kvalitní materiály, design a precizní provedení detailů pergol Lagune® snižuje nároky na údržbu na minimum, zatímco nabízí výjimečnou udržitelnost.

Ozvučení pergoly plochými reproduktory může být zabudováno v designovém panelu. Využitím technologie Plane Wave je dosaženo dobrého zvukového rozsahu. Vytápění pomocí jednoho nebo více topných prvků zajistí rovnoměrnou distribuci tepla s minimální ztrátou. Topné prvky jsou zabudovány do hliníkového panelu, který je umístěn pod střešní konstrukcí.

Osvětlení LED je u Toscane® a Lagune® plně zabudováno do základní konstrukce pergoly. Veškeré kabely jsou dokonale skryty a LED diody se ovládají dálkovým ovladačem. Navíc osvětlení LED lze stmívat a tak vytvoříte intenzitu osvětlení pro danou situaci.

Pergoly Lagune® pasují do jakéhokoliv architektonického prostředí díky možnosti provedení ve všech barvách RAL a velkému množství uzpůsobení.

Video pergola Lagune


Barevné provedení:

Pergola je dodávána ve všech barvách RAL bez příplatku. Povrch je texturovaný, je tedy odolný vůči případným škrábancům.

Parametry:

Plně vodotěsná střecha při zavřeném plátnu. Voda odtéká přes napnuté plátno do přední lišty a poté přes postranní lišty do sloupků. Odvod vody zaručen dokonce i když není plátno zcela vyrolované.

Garance stability při větru do 120 km/h při vyrolovaném plátnu, při vyšším větru nutné plátno zarolovat. Plátno lze ovládat do větru o síle 50 km/h.

Sklon střechy: 8° - 19°.

Ovládání střešních rolet: motoricky.

Rozměry a varianty:

Maximální hloubka 6,2 m.

Jeden modul o délce až 4,0 m, při spojení střech modulů délka až 12 m.

Pergola je vždy kotvená k fasádě domu.


   

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: pergoly@beam.cz
Url: www.pergola-renson.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2017 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Zastoupení pro ČR, SR.