Naše společnost


Firma BEAM ČR vstoupila na český trh v roce 1997 jako výhradní dovozce centrálních vysavačů značky BEAM pro českou a slovenskou republiku. Za více jak 20let působnosti si získala pevné místo na trhu s více jak 80 obchodními zástupci po celé republice a řadí se mezi 10 nejvýznamnějších zástupců značky BEAM, kterou firma ELECTROLUX dodává do celého světa.

Centrální vysavače jsou, ale jen jedním článkem komplexního řešení kvalitního, úsporného a zároveň zdravého bydlení, které nabízíme našim klientům. V rámci komplexního řešení  vašeho bydlení dodáváme také technologie řízeného větrání s rekuperací tepla, shozy prádla a zastřešení teras (pergoly).

Při výběru dodavatele pro zastřešení teras jsme se zajímali o silného partnera s dlouholetou zkušeností se stínícími roletami a ventilací vzduchu, protože bez ohledu na počasí rádi trávíme venku tolik času, kolik je jen možné. Zahrada už není něco odděleného od domu, naopak je jeho součástí. To nás dělá ještě více dychtivými po lepší atmosféře, komfortu, volnosti a radosti z pobytu ve venkovním prostředí. Být venku znamená žít venku! To je i důvod proč RENSON® vyvinul koncept Healthy Outdoor Concept®.

Healthy Outdoor Concept®:

  • Přirozený proud vzduchu a ochrana proti dešti a větru poskytuje mentální komfort
  • Ochrana proti slunci a větru vytváří příjemné prostředí, kde není ani příliš teplo ani příliš zima
  • Přední strany a boky mohou být uzavřeny mnoha druhy pohyblivých zástěn. Tyto zástěny mohou být průhledné a poskytovat tak komfort při sledování okolního prostředí

Díky kvalitnímu provedení a inovativnímu řešení si můžete užít vaší zahradu také v chladnějším období. Dodávané vysoce inteligentní pergoly v sobě nabízí i technické vymoženosti jako osvětlení, vytápění nebo ozvučení. Patentované technické prvky a moderní, nadčasový design, zaručují našim zákazníkům maximální kvalitu a spokojenost s našimi výrobky.

 

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: pergoly@beam.cz
Url: www.pergola-renson.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2017 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Zastoupení pro ČR, SR.