Skye


Skye® - modulární, inovativní a zcela uzavíratelná pergola s otočnými lamelami, které lze navíc stáhnout k jedné straně (tilt & stack). Patentovaná technologie S-DRIVE umožňuje plynulé stažení lamel k jedné straně aniž by došlo k jejich zpříčení např. při působení větru.

Střecha je tvořena lamelami z taženého hliníku, které se mohou otáčet a podle potřeby uživatele stínit proti slunci nebo naopak větrat. Při zavřené poloze lamel je střecha  vodotěsná. Pomocí integrovaných odvodňovacích prvků je voda ze střechy odváděna do sloupků. Tento vodní systém funguje také v případě požadovaného otevření lamel tak, aby zahradní nábytek pod pergolou zůstal ochráněn.

Pro vyšší ochranu a zvýšení soukromí, použijte volitelné přední a boční prvky, které terasu uzavírají. Integrované rolety Fixscreen® poskytují další ochranu proti slunci a větru s možnými průhledy na přední  i boční straně. Pokud vyžadujete maximální soukromí lze pergolu vybavit posuvnými panely Loggia®, které jsou dostupné v plném hliníkovém provedení, se stínící látkou nebo s dřevěnými lamelami v provedení z červeného západního cedru. Lze využít i prosklených posuvných stěn a zůstane  tak ničím nerušený výhled vně skrze skleněné stěny bez jakýchkoliv rámů.

Osvětlení LED je plně zabudováno do základní konstrukce pergoly. Veškeré kabely jsou dokonale skryty a LED diody se ovládají dálkovým ovladačem. Navíc osvětlení LED lze stmívat a tak vytvoříte intenzitu osvětlení pro danou situaci. Pergoly Camargue, Skye a Algarve mohou být vylepšeny zabudovaným světlem do hrany rámu (lze použít různé odstíny světla - teplá bílá, čirá bílá nebo může být světlo v RGB barvách pro navození té správné atmosféry. U pergol Camargue® a Skye® může být RGB osvětlení zabudováno i do sloupů.

Ozvučení pergoly plochými reproduktory může být zabudováno v designovém panelu. Využitím technologie Plane Wave dosaženo dobrého zvukového rozsahu. Vytápění pomocí jednoho nebo více topných prvků zajistí rovnoměrnou distribuci tepla s minimální ztrátou. Topné prvky jsou zabudovány do hliníkového panelu, který je umístěn pod střešní konstrukcí.

Novinou jsou pak venkovní závěsy, které dodají Vaší pergole ještě více romantiky.

Velká pozornost je věnována také detailům. Například spojovací prvky jsou prakticky neviditelné, všechny elektrické kabely mohou být schovány a neviditelné kotvení k podlaze je možné také. Vysoce kvalitní materiály, design a precizní provedení detailů pergol Skye® snižuje nároky na údržbu na minimum, zatímco nabízí výjimečnou udržitelnost.

Video pergola Skye


Barevné provedení:

Pergola je dodávána ve všech barvách RAL bez příplatku. Povrch je texturovaný, je tedy odolný vůči případným škrábancům.

Parametry:

Plně vodotěsná střecha při zavřených lamelách. Odvod vody ze střešních lamel postranními žlaby do sloupků.

Garance odolnosti vůči větru při zavřených lamelách do 120 km/h.

Garance zatížení sněhem až do 180 kg/m2 (konkrétní únosnost závisí na rozměru pergoly).

Rotace lamel: 150°.

Ovládání střešních lamel: motoricky.

Rozměry a varianty:

Jeden modul o rozměrech až 6,2 x 4,5 m samostatně stojící nebo kotvený k fasádě domu.

Možné uzpůsobení s přesností na milimetry, díky tomu můžete naší pergolu umístit do jakékoliv stávající konstrukce.

Pergoly lze navzájem spojovat.


Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: pergoly@beam.cz
Url: www.pergola-renson.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2017 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Zastoupení pro ČR, SR.