Toscane


Toscane® - nový typ terasového přístřešku s patentovanou technologií skládané tkaninové střechy a zabudovanými bočními elementy. Posuvná střecha z vodě odpuzující tkaniny chrání celý rok před sluncem, deštěm a větrem. Přední strana a boky jsou plně uzavíratelné.

Pro vyšší ochranu a zvýšení soukromí, použijte volitelné přední a boční prvky, které terasu uzavírají. Integrované rolety Fixscreen® poskytují další ochranu proti slunci, větru s průhledy na přední  i boční straně.

Nebo pokud vyžadujete maximální soukromí lze pergolu vybavit posuvnými panely Loggia®, které jsou dostupné v plném hliníkovém provedení, se stínící látkou nebo s dřevěnými lamelami v provedení Privacy.

Lze využít i prosklených posuvných stěn a zůstane  tak ničím nerušený výhled vně skrze skleněné stěny bez jakýchkoliv rámů.

Osvětlení LED je u Toscane® a Lagune® plně zabudováno do základní konstrukce pergoly. Veškeré kabely jsou dokonale skryty a LED diody se ovládají dálkovým ovladačem. Navíc osvětlení LED lze stmívat a tak vytvoříte intenzitu osvětlení pro danou situaci.

Velká pozornost je věnována také detailům. Například spojovací prvky jsou prakticky neviditelné, všechny elektrické kabely jsou ukryty v hliníkovém rámu.


Barevné provedení:

Pergola je dodávána ve všech barvách RAL bez příplatku. Povrch je texturovaný, je tedy odolný vůči případným škrábancům.

Parametry:

Plně vodotěsná střecha při zavřeném plátnu. Odvod vody při plně vytaženém plátnu přes postranní profily neviditelně do sloupků.

Garance odolnosti vůči větru při plně vyrolovaném plátnu do 50 km/h.

Sklon střechy: 4° - 20°.

Ovládání střešních rolet: motoricky.

Rozměry a varianty:

Maximální hloubka 6,5 m.

Jeden modul o délce až 4,5 m, při spojení střech modulů délka až 13 m.

Pergola je vždy kotvená k fasádě domu.


   

Kontaktní info

BEAM ČR s.r.o.
V Areálu 1227
Jesenice u Prahy
PSČ 252 42

Tel.: +420 244 471 297
Fax: +420 244 471 296
Mail: pergoly@beam.cz
Url: www.pergola-renson.cz

Otevírací doba

Po - Čt: 08:00 - 11:30
12:15 - 17:00
Pá: 08.00 - 11.30
12.15 - 16.00

Copyright © 2017 Beam Electrolux. Všechna práva vyhrazena.

Zastoupení pro ČR, SR.